Юнь Києва запрошує – 2016

24 вересня з 10:00 до 16:00 у Центральному парку культури та відпочинку «Маріїнський» відбулося свято столичної молоді «Юнь Києва запрошує». До заходу традиційно долучилися студенти і викладачі Університету «Україна», Інституту економіки та менеджменту зокрема. Соціально відповідальний університет представив інформацію про спектр освітніх послуг загалом: про 113 спеціальностей, про освітні рівні підготовки (молодший спеціаліст, бакалавр, магістр), програми подвійних і потрійних дипломів із європейськими та американськими університетами, державні програми навчання за ваучерами для осіб третього віку (45+), про канікулярні проекти для школярів тощо; а також про інклюзивні технології і програми навчання для студентів із інвалідністю зокрема.

Саме тут щоосені можна дізнатися про соціальні послуги для мешканців столиці, пограти у найрізноманітніші ігри, познайомитися з десятками громадських організацій та благодійних фондів, які працюють задля покращення життя кожного українця.

Цьогоріч на святі «Юнь Києва запрошує» можна було дізнатися про послуги мережі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на Кварталі соціальних послуг. Саме тут працювали досвідчені соціальні працівники, які розказували про перелік усіх можливостей для кожного киянина. Особлива увага була приділена послугам, що надаються у столиці для сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, прийомним сім’ям, дитячим будинкам сімейного типу. Ще одним важливим акцентом стала діяльність мережі в контексті допомоги сім’ям АТО та внутрішньо переміщеним особам. А для дітей та молоді з інвалідністю в рамках даного Кварталу було проведено окремий квест!

Квартал корисного дозвілля познайомив учасників свята з особливостями волонтерського та Скаутського руху, а також діяльністю різноманітних громадських організацій і благодійних фондів. Окрім того, саме тут презентували свою діяльність представники соціально відповідального бізнесу.

Для наймолодших учасників свята працював Квартал дитячої гри, де ніколи було сумувати разом із досвідченими волонтерами. А найсміливіші учасники свята змогли спробувати свої сили у Кварталі екстриму. Для тих, хто мав бажання створити щось власноруч, працював Квартал творчості.

Головна сцена Центрального парку культури та відпочинку «Маріїнський» зустрічала гостей яскравим концертом колективів клубів за місцем проживання столиці.

Кожен учасник свята отримав смачний подарунок та заряд позитивного настрою!

Ірина Гараніна