Чудові новини для нашого Інституту! Раді повідомити, що з 16 жовтня 2024 року, відповідно до Наказу №349-к від 14.10.2024 р., Інститут економіки та менеджменту очолила Світлана НЕСТЕРЕНКО, яка повернулася на посаду директора!

Ім’я Світлани Сергіївни нерозривно і назавжди пов’язано з історією ІЕМ: спершу як студентки, випускниці спеціальності «Облік і аудит» нашого Інституту, а згодом – і як молодої фахівчині, що пройшла багаторічний професійний шлях від асистентки кафедри, старшої викладачки, доцентки кафедри, заступниці директора до, врешті, директорки Інституту з 11-тирічним досвідом роботи на цій посаді!
Її повернення — це не тільки визнання минулих здобутків, а й нова можливість для розвитку та вдосконалення!
Колектив та студентство ІЕМ щиро вітає Світлану Сергіївну!
З нетерпінням чекаємо на нові проєкти, ідеї та ініціативи під її мудрим керівництвом.
Бажаємо, щоб цей новий етап став джерелом ще більших успіхів, відкрив нові горизонти та приніс значні досягнення як для Інституту економіки та менеджменту, так і для нашого найкращого та найріднішого Університету «Україна»!
