В календарному плані Університету «Україна» є чимало важливих і відповідальних дат. Проте саме Виробнича нарада у жовтні слугує тією самою фінішною відміткою попереднього навчального року, яка дозволяє озирнутися на пройдений шлях, проаналізувати його та поставити нові, ще амбітніші цілі для виконання.
Адміністрація Інституту економіки та менеджменту дякує колегам за плідну і насичену спільну роботу впродовж 16-17 жовтня!
Синергія думок і досвіду, викликів і здобутих перемог, натхнення й взаємопідтримки – ось ключові риси великої родини навчально-виховних підрозділів Університету «Україна».
Ми впевнені, що попереду на нас чекають яскраві перспективи, розвиток і нові можливості для студентів та викладачів. Тому кожен з нас готовий викладатися на 100% і працювати на результат!
Віримо в себе і Україну! Разом до успіху!
