18.10.2024 року відбулась Конференція трудового колективу «Про підсумки роботи колективу Університету «Україна» у 2023/2024 н.р. та завдання на 2024/2025 н.р.»
Функції головуючого на заході виконував завідувач кафедри управління та адміністрування ІЕМ, Голова профспілки Університету, д.е.н., професор Ростислав ДУБАС.
Керівний склад Університету, навчально-виховних підрозділів, професорсько-викладацького колективу та органів студентського самоврядування в змішаному режимі (офлайн та онлайн) підвели підсумки роботи за минулий навчальний рік, обговорили стратегічні питання розвитку та поділилися новими ініціативами.
Цілі визначено, завдання поставлено, робота по їх втіленню вже розпочата.
Відтак, тільки вперед! До нових успіхів і звершень!
