ІНФОРМАЦІЯ

Результати можна переглянути за посиланням: засідання Круглого стола «Психолого-педагогічні основи професійного становлення та самореалізації молоді в інклюзивному освітньому середовищі» в Інституті економіки та менеджменту.

В рамках ХХ Міжнародної науково-практичної конференції «Інклюзивне освітнє середовище: проблеми, перспективи і кращі практики» Інститут економіки та менеджменту Університету «Україна» 19 листопада 2020 року проводитиме круглий стіл на тему «Психолого-педагогічні основи професійного становлення та самореалізації молоді в інклюзивному освітньому середовищі».

Метою проведення круглого столу є популяризація досвіду тъютерів і викладачів інклюзивного освітнього середовища; розкриття існуючих проблем студентів з інвалідністю та їх батьків; діяльність спеціальних благодійних фондів і роботодавців; державна підтримка навчання осіб з інвалідністю.

Запрошуємо всіх бажаючих і дотичних до проблематики взяти участь в зазначеному круглому столі, який відбудеться в Інституті економіки та менеджменту Університету «Україна» (м.Київ, вул.Львівська, 23, каб. 403, початок 10-00).