Профорієнтаційна подорож представництва ІЕМ Університету “Україна” продовжується!
Цього разу завітали до Великоснітинського ліцею Фастівської міської ради Київської області, де відбулася зустріч з учнями 9-го класу.
Говорили про вибір професії, майбутні можливості та силу власних рішень на шляху до здійснення мрій. Легка, інтерактивна форма із використанням тренінгових елементів, дала змогу зробити розмову не лише пізнавальною, а й справді захопливою
Велика подяка директорці ліцею Ночнік Оксані за теплу зустріч, щиру підтримку й атмосферу відкритості, у якій кожен почувався комфортно. Учні — активні, допитливі, креативні, а викладачі — уважні й зацікавлені, що створило справжню атмосферу співпраці.
Такі зустрічі доводять: мрія справді веде туди, де є щирість, розвиток і бажання змінювати світ на краще!
Ми вдячні за гостинність і чекаємо на нові зустрічі вже у стінах Університету “Україна”!

