MARKETING CLUB – нова віха в історії підготовки маркетологів ІЕМ!

 

Що може бути цікавішим за дослідження тих питань, відповіді на котрі зазвичай приховують від широкої аудиторії? Marketing Club відкриває завісу таємниць маркетингу і запрошує до обговорення найгостріших тем!

Листопадове засідання Marketing Club, що відбулося одночасно в онлайн і офлайн форматах 29.11.2024 року, було присвячене темі маркетингу шкідливих продуктів харчування.

Під керівництвом доцента кафедри управління та адміністрування Ірини КУТЛІНОЇ студенти бакалаврату, магістратури ІЕМ та коледжу «Освіта» активно обговорювали:

небезпечні інгредієнти у продуктах;

вплив «шкідливої їжі» на здоров’я та імідж людини;

особливості рекламних стратегій;

вчилися, як правильно читати маркування.

Учасники клубу спробували себе в ролі експертів, оцінюючи якість молочного шоколаду та картопляних чіпсів різних торгових марок, слухали цікаві доповіді й робили важливі висновки.

Результат: відповідальні споживачі та майбутні маркетологи вирішили зменшити споживання шкідливих продуктів і в майбутньому сприймати рекламні кампанії відповідних брендів крізь призму професійного погляду!

Вже з нетерпінням чекаємо нових цікавинок від грудневого засідання Marketing Club!