ПІДСУМКИ МІСЯЦЯ ПРОСВІТНИЦТВА З ПИТАНЬ ІНКЛЮЗІЇ.

МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ!

1 місяць. 4 тижні плідної роботи. Десятки організаційних зідзвонів на кожному етапі та сотні годин ретельної підготовки… Аби сьогодні мати можливість сказати: КОМАНДІ ІЕМ ВДАЛОСЯ РЕАЛІЗУВАТИ 20 РІЗНОФОРМАТНИХ ЗАХОДІВ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ІНКЛЮЗІЇ ДЛЯ АУДИТОРІЇ В 2000 ОСІБ ВПРОДОВЖ ЛИСТОПАДА!

Для учнівської спільноти:

6 виїзних зустрічей до учнівських колективів закладів освіти міста Києва, міст-героїв Бучі та Гостомеля;

Авторський відкритий онлайн-урок у форматі навчального інтерактиву на тему «Економічна безбар’єрність», що зібрав не лише учнів 8-11 класів із 16 закладів середньої освіти Київщини, але й вчителів, адмініcтрації шкіл, представників управлінь освіти 4 районів Київської області;

Конкурс графічних робіт «Економіка рівних можливостей»;

Конкурс есе «Інклюзивна економіка – світ без бар’єрів».

Для здобувачів коледжів:

Іміджева лекція-воркшоп з питань інклюзії від роботодавців – мережі гіпермаркетів “Aushan”;

Гостьова лекція «Бізнес без бар’єрів» від фінансової менеджерки БО «Благодійний фонд «Карітас Фастів» Ольги ГРИМАЛЬСЬКОЇ;

Педагогічний практикум аспірантів, проведений для здобувачів коледжу «Освіта» на тему «Інклюзивний розвиток у фокусі економічного аналізу: від теорії до практики».

Були й топові наукові події для магістрантів та аспірантів:

Відкрита лекція-дискурс від Фулбрайтівського професора Університету штату Іллінойс, експерта Центру розвитку інновацій Володимира РЯБОШЛИКА;

Науковий колоквіум «Економічна безбар’єрність та інклюзія як об’єкти державного управління та регулювання в Україні» від легендарного вченого, професора Валерія ВОРОТІНА.

Наші заходи масштабувалися та виходили на всеукраїнський рівень:

Було проведено Всеукраїнське опитування щодо фінансової грамотності з питань економічної інклюзії із представленням аналізу його результатів на XXIV Міжнародній науково-практичній конференції “Інклюзивне освітнє середовище: проблеми, перспективи та кращі практики”;

В межах академічної мобільності реалізовано спільний проєкт ІЕМ з Житомирський економіко-гуманітарний інститут Університету “Україна” на тему «Впровадження інклюзивних стратегій розвитку в систему менеджменту вітчизняних підприємств».

ІЕМ дякує всім колегам, партнерам, учасникам та глядачам, підписникам і вболівальникам цього грандіозного марафону під назвою “Місяць просвітництва з питань економічної інклюзії”.

Впевнені, що Університет “Україна” і надалі відіграватиме провідну роль у створенні інклюзивного середовища та безбар’єрного суспільства в країні. А ми, як завжди, будемо раді цьому сприяти.

Тож, ця місія виконана! Рухаємось далі