Міжнародний день захисту дітей

1 червня – не тільки перший день літа, але й Міжнародний день захисту дітей! Як відсвяткувати цей день і кого привітати – довго не думали, оскільки заздалегідь домовились з Комунальним закладом «Інклюзивно-ресурсний центр» Фастівської міської ради Київської області та Культурно-освітнім клубом «Центр розвитку дітей, сімейної психології та психотерапії «Індіго» про проведення Фастівського фестивалю інклюзивного простору «КАЛЕЙДОСКОП» для дітей з інвалідністю – вихованців Центру та Клубу.

Заступник директора з профорієнтаційної роботи Інституту економіки та менеджменту Університету «Україна» Ірина Кутліна і студент Богдан Лисенко провели для дітей майстер-клас «Скуштуй і оціни шоколад». Діти дегустували і оцінювали смакові властивості шоколаду, висловлювали свої думки про шоколад. Батьки, дідусі й бабусі допомагали діткам ставити оціночки в дегустаційних листочках. Як це було захопливо для всіх!

По завершенні Фестивалю відбулось підписання угоди про співпрацю в освітній сфері між Університетом «Україна» та КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр» Фастівської міської ради, що сприятиме створенню та реалізації нових цікавих розвиваючих проєктів для дітей з інвалідністю.

Щиро дякуємо директору Фастівського Інклюзивно-ресурсного центру Тетяні Хмельницькій та директору Центру «Індиго» Ірині Пустовій за організацію чудового фестивалю та надану Інституту економіки та менеджменту можливість стати повноцінним його учасником.