Міжнародний день захисту дітей в Мотовилівському інклюзивно-ресурсному центрі

Міжнародний день захисту дітей 1 червня Інститут економіки та менеджменту Університету «Україна» святкував разом з дітками з інвалідністю – вихованцями Комунальної установи «Мотовилівський інклюзивно-ресурсний центр» Фастівської міської ради Київської області – нашим новим партнером.

Викладачі та студенти Інституту підготували і провели для дітей майстер-клас «Продегустуй печиво і яблучний сік». Дітки радо спілкувались зі студентами, дегустували печиво «Марія», яблучний сік «Сандора», в дегустаційних листочках ставили оцінки і вперше відчули себе експертами, а допомагали їм в цьому студенти спеціальності «Маркетинг» Марія Орішко, Олег Скрипник і Андрій Примаченко. По закінченні майстер-класу маленькі дегустатори отримали подаруночки від Інституту – різнокольорові кульки та чарівні мильні бульбашки.

Маленькі вихованці та їхні батьки були задоволені і дегустацією і приємними подарунками.

На завершення святкування між Університетом «Україна» та Комунальною установою «Мотовилівський інклюзивно-ресурсний центр» Фастівської міської ради Київської області підписано угоду про співпрацю в освітній сфері.

Висловлюємо глибоку подяку директору Мотовилівського інклюзивно-ресурсного центру Янушевич Ользі Миколаївні та педагогічному колективу за теплий прийом, творчу атмосферу та організацію веселого свята для дітей з інвалідністю!