ПІДПИСАНО ДОГОВІР ПРО СПІВПРАЦЮ З ЛІЦЕЄМ №13 М.КИЄВА

10 грудня відбулося підписання Договору про співпрацю між Університетом “Україна” та Ліцеєм №13 м.Києва!

Команда ІЕМ, що була долучена до цього процесу, щиро дякує за довіру, відкритість та готовність до взаємодії директорці ліцею Марії АНАНЬЄВІЙ і заступниці директора з виховної роботи Наталії БОГАТИРЬОВІЙ!

Переконані, що двостороння взаємодія відкриє нові можливості для спільної роботи в освітній сфері, обміну досвідом, реалізації інноваційних проєктів та створенні найкращих перспектив для учнівської та студентської молоді.

Рухаємось вперед разом!