10 грудня відбулося підписання Договору про співпрацю між Університетом “Україна” та Ліцеєм №13 м.Києва!
Команда ІЕМ, що була долучена до цього процесу, щиро дякує за довіру, відкритість та готовність до взаємодії директорці ліцею Марії АНАНЬЄВІЙ і заступниці директора з виховної роботи Наталії БОГАТИРЬОВІЙ!
Переконані, що двостороння взаємодія відкриє нові можливості для спільної роботи в освітній сфері, обміну досвідом, реалізації інноваційних проєктів та створенні найкращих перспектив для учнівської та студентської молоді.
Рухаємось вперед разом!



