Взаємодія з учнівською молоддю 9–11 класів завжди приносить радість і нові відкриття для колективу ІЕМ. Але робота з Ліцеєм №13 м. Києва – це справжнє натхнення! Атмосфера гостинності, професійності й відчуття академічної родини, яка панує в ліцеї, щоразу підкорює серця нашої профорієнтаційної команди.
Під час зустрічі зі старшокласниками ліцею доцент кафедри управління та адміністрування Ірина КУТЛІНА та здобувачка третього курсу спеціальності «Маркетинг» Юлія ПОПОВИЧ не лише розповіли про можливості, які пропонує Університет “Україна” УУ University “Ukraine” UU, але й провели захопливий цикл інтерактивних занять у форматі фуд-тестингу.
Разом із молоддю:
-
дослідили причини популярності «шкідливої їжі»,
-
вивчили небезпечні складники улюблених смаколиків,
-
викрили маркетингові хитрощі виробників, що спонукають нас купувати більше.
Ми впевнені: інтелектуальний розвиток, турбота про здоров’я та здатність робити зважений вибір – це основа успішного майбутнього кожного учня. Ці навички сприятимуть формуванню відповідального й свідомого покоління українців.
Дякуємо Ліцею №13 за натхнення та чудову співпрацю!

