Колектив ІЕМ вітає доцентку кафедри фінансів та обліку, кандидатку економічних наук Марію ПШЕНИЧНУ з успішним проходженням міжнародного стажування на базі факультету Наук про Освіту Білостоцького Університету (Республіка Польща).
З 12 серпня по 20 вересня 2024 року Марія Володимирівна в числі кращих освітян України підвищувала свою кваліфікацію в темі «Навчально-наукова діяльність в сучасному університеті: виклики, рішення, перспективи», переймала досвід польських колег, здійснювала обмін дидактичними напрацюваннями, набувала міжнародних зв’язків та, в решті, популяризувала Університет «Україна» в інтернаціональних наукових колах.
Щиро радіємо за свою колегу, надихаємось її прикладом та бажаємо подальших професійних звершень!

