Участь колективу ІЕМ в освітньому марафоні «Тиждень демократії»

З 16 по 20 вересня 2024 року керівний склад і науково-педагогічний персонал ІЕМ Університету “Україна” єдиною і злагодженою командою бере участь в роботі освітнього марафону “Тиждень демократії”.

Так, вже в перший день викладачі ІЕМ доєдналися до активного обговорення інструментів впровадження європейської моделі громадянської (політичної) освіти. Мали змогу почути думки та поставити питання неймовірним експертам:

– Юлії ЛИХАЧ, директорці Вищої школи публічного управління;

– Марині КАНАВЕЦЬ, директорці Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу;

– Світлані МОСКАЛЕНКО, завідувачці відділу методології навчання і наукових досліджень Вищої школи публічного управління.

Крім того, освітяни ІЕМ були присутні й на зустрічі з питань кібербезпеки, що проводилася спікером Володимиром АЗОВСЬКИМ, директором та засновником ТОВ “Інхаус Консалтинг”, тренером Освітнього Хабу м. Києва.

Колектив ІЕМ дякує організаторам за цінний досвід, інформативну роботу та продуктивний початок марафону! І вже з нетерпінням чекаємо на наступні зустрічі.