Президентська стипендія у студентки ІЕМ

Відбулася церемонія нагородження президентських і директорських стипендіатів за результатами I семестру 2024-2025 навчального року.

Вищу винагороду, визнання і вдячність за значні академічні досягнення, наукові здобутки та активну участь у житті університету “Україна” отримала Ангеліна ШИКІТКА, студентка 4 курсу групи МН-21-1 освітньо-професійного ступеня «бакалавр» спеціальності «Менеджмент» Інституту економіки та менеджменту!

Щиро вітаємо Ангеліну та всіх інших стипендіатів alma-mater! Нехай ця нагорода стане ще одним кроком до великих звершень!