Урочиста церемонія вручення дипломів магістрам ІЕМ 2025 року!

 


 

37 різних життєвих шляхів, що привели до стін Університету «Україна»;

37 особистих історій про наполегливість, виклики і перемоги;

37 кроків у майбутнє…

Аби сьогодні ми могли з гордістю констатувати:

37 найкращих, найрідніших, найвідданіших своїй справі здобувачів освіти стали випускниками магістерських програм Інституту економіки та менеджменту і отримали свої заслужені дипломи!

Ми щиро вітаємо наших магістрів із цим досягненням! Попереду – нові можливості, амбітні проєкти та перспективи. Бажаємо кожному з вас успіху, професійного зростання та здійснення всіх мрій!

Дякуємо викладачам, наставникам та рідним, які підтримували наших випускників на цьому шляху. Віримо, що саме магістри 2025 року випуску стануть справжніми лідерами майбутнього!