9 квітня 2025 року профорієнтаційна команда ІЕМ завітала до славного Вишнівського академічного ліцею №2.

Це вже наша друга зустріч з учнівською молоддю закладу – і це вже зовсім інші, ще глибші відчуття! Представників Університету «Україна» пам’ятають, нам довіряють, на нас чекають. А ми з теплом у серці впізнаємо тих, з ким колись поділились частинкою своєї історії.
Разом із професором Олегом ЧЕЧЕЛЕМ, доценткою Іриною КУТЛІНОЮ та незмінною амбасадоркою студентського руху ІЕМ Юлею ПОПОВИЧ учасники зустрічі говорили про важливе:
-
Як обрати фах до душі;
-
Чому освіта — це не просто диплом, а кращий шлях до самореалізації;
-
Які перспективи дає навчання в Університеті «Україна»;
-
Як виглядає студентське життя зсередини.
Особливо надихаюче прозвучала історія Юлі ПОПОВИЧ — студентки бакалаврату ІЕМ, яка щиро поділилася з ліцеїстами власним досвідом та шляхом до професійного становлення.
Проведений наприкінці зустрічі брейн-ринг на тему «Що я знаю про безбар’єрність», вкотре довів: учні Вишнівського академічного ліцею №2 – справжні розумнички та цвіт нації! Старшокласники вразили глибиною розуміння й відкритістю до теми інклюзії. І, звісно, не обійшлося без приємних подаруночків для найактивніших.
Дякуємо адміністрації ліцею — директорці Тетяні ПАШИНСЬКІЙ, заступницям директорки Тетяні БОЙКО та Світлані МОСКАЛЬЧУК — за теплий прийом і співпрацю!
А вже таким близьким старшокласникам – наснаги та щасливої долі! Нехай ваш вибір буде усвідомленим, а майбутнє — яскравим!

