Профорієнтаційний візит до Вишнівського академічного ліцею №1

 

Навіть повітряна тривога 9 квітня не зупинила команду Університету «Україна» на шляху до зустрічі з майбутніми випускниками Вишнівського академічного ліцею №1.

Відверто, енергійно та по-дружньому щиро представники Інституту економіки та менеджменту (доцентка Ірина КУТЛІНА та старша викладачка Марина СКАЖЕННИК) розповіли старшокласникам про всі можливості, які дає навчання в Університеті «Україна».

Говорили про:

  • сучасні спеціальності та умови вступу;
  • наукові й професійні досягнення здобувачів освіти;
  • драйвове та насичене студентське життя;
  • кар’єрні перспективи після випуску.

А ще – передали вітання від маркетологів ІЕМ та провели інтерактив про шкідливу їжу, рекламні трюки й маркетингові маніпуляції, до яких вдаються виробники задля привернення уваги молоді. І учні, і вчителі були в захваті! Тож, результат не забарився: вже плануємо просвітницькі заходи для інших класів і вікових груп ліцею!

Щиро дякуємо керівництву закладу: директору Володимиру ПЛАХОТНЮКУ та заступниці директора Валентині КЛИМАНСЬКІЙ за гостинність і підтримку!

І величезна подяка нашим активним учасникам — старшокласникам Вишнівського ліцею №1! Ви круті!