Профорієнтаційні заходи в Малині

10 червня 2021 р. представники Інституту економіки та менеджменту Університету «Україна»: заступник директора з профорієнтаційної роботи Ірина Кутліна, завідувачка кафедри фінансів та обліку Наталія Нечипорук, доценти Георгій Олійник, Геннадій Соломенко та студентка Марія Орішко відвідали з профорієнтаційними заходами місто Малин.

В Малинській філії Житомирського обласного центру зайнятості, яка вже більше п`яти років є нашим надійним партнером, нас радо зустрів директор Михайло Противень. В неформальній обстановці ми обсудили головні проблеми профорієнтаційної роботи та шляхи їх розв`язання і скріпили наші партнерські стосунки підписанням угоди про співпрацю в сфері освіти.

Разом з Михайлом Борисовичем відвідали ДНЗ «Малинський професійний коледж», де провели робочу зустріч і нараду з директором ліцею Миколою Івановичем Ілючком, обговорили напрями співпраці в освітній сфері і плани на найближчий час, підписали договір про спільну діяльність.

Щира подяка Миколі Івановичу за конструктивну розмову та надані пропозиції щодо нашої майбутньої співпраці.

Наступним пунктом нашого перебування у Малині став об`єднаний  військкомат. Військовий комісар Малинського ОВК підполковник Сердюк Олександр Васильович організував зустріч з ветеранами АТО і ООС, з якими ми не тільки поспілкувались, але й презентували наш Університет, спеціальності, умови вступу і навчання. На завершення зустрічі ми провели для учасників бойових дій майстер-клас «Сенсорна оцінка якості шоколаду» та відповіли на питання, що найбільше цікавили потенційних абітурієнтів. Було дуже приємно, коли бійці, що воювали на Сході нашої країни, дякували нам і за надану інформацію і за невеличкий майстер-клас, а ми, в свою чергу, побажали їм здоров`я та успіхів.

Щиро дякуємо Олександру Васильовичу за організацію зустрічі та надану можливість поспілкуватись з учасниками бойвих дій.

Сердечно дякуємо директору Малинської філії ЖОЦЗ Михайлу Противню за теплий прийом, організацію наради у директора Малинського професійного ліцею та зустріч з військовослужбовцями у Малинському військоматі. Щиро віримо, що наша спільна робота й надалі буде цікавою, творчою та плідною.