Профорієнтаційні заходи в закладах професійної освіти найвіддаленіших від столиці районів Київщини

18 і 19 березня 2021 року заступник директора з профорієнтаційної роботи Інституту економіки та менеджменту Кутліна І. Ю. та доценти кафедри управління і адміністрування Соломенко Г. В., Семененко О. В. здійснили виїзд з профорієнтаційними заходами в заклади професійної освіти і у філії Київського обласного центру зайнятості найвіддаленіших від столиці районів Київщини, а саме: Згурівський, Березанський, Тетіївський, Володарський та Рокитнянський.
З керівниками цих закладів і установ обговорено питання щодо можливості та умов навчання випускників професійних ліцеїв і дорослого населення, яке зареєстровано в центрах зайнятості, визначено основні напрями їхньої співпраці з Університетом «Україна», окреслено важливі аспекти профорієнтаційної роботи в умовах сьогодення.
Щиро вдячні директорам професійних ліцеїв та училищ, їх заступникам, майстрам виробничого навчання за теплий прийом, надану можливість зустрітися та поспілкуватися з майбутніми випускниками!

Дякуємо директорам філій служби зайнятості за готовність співпрацювати з нашим Університетом та висловлені пропозиції щодо вдосконалення профорієнтаційної роботи.
Доброзичливість, теплий прийом, запашна кава – все це вражає і надихає нас на нові зустрічі та нові проєкти спільно з такими креативними і відкритими до співпраці керівниками та колективами цих закладів і установ!

Здоров`я, щастя та успіхів вам, шановні!!!

Майже 800 км дороги за два дні залишились позаду, але втома не відчувається зовсім! А все тому, що ми зустрілись і познайомились з неймовірно цікавими людьми, професіоналами високого рівня, не байдужими до проблем сучасної молоді!

Попереду багато роботи, то ж не розслабляймося і завзято берімось до справи!!!