Травневий День Гостинності в Інституті економіки та менеджменту Університету «Україна»

11 травня 2023 року Інститут економіки та менеджменту Університету «Україна» і київську школу №50 пов`язують сталі партнерські відносини та спільні проєкти в освітній сфері. Ми завжди раді бачити учнівську молодь в стінах Інституту. От і сьогодні учні 9-х та 10-х класів завітали до нас на День Гостинності разом з директором школи Мариною ПІДГОРА, заступником директора Іриною ГОЛОДНЯК та вчителем економіки Світланою МЕЛЬНИЧЕНКО.
Директор Інституту економіки та менеджменту Світлана НЕСТЕРЕНКО ознайомила учнів з Університетом, спеціальностями, за якими можна навчатись, з особливостями цьогорічного вступу, а директор коледжу «Освіта» Світлана СМОЛЯНОВА розповіла про спеціальності та умови навчання в коледжі.
І, звичайно ж, не обійшлося без сюрпризу! Для школярів провели практичний кейс з оцінки якості шоколаду. Наші гості відчули себе експертами, дегустували шоколад і навіть заповнювали дегустаційні листки. А потім дивились рекламні відеоролики та намагались визначити основні концепції їх створення. І обов`язково обговорювали проблеми відповідального споживання.
А допомагала нам в цей день студентка випускного курсу коледжу Юля ПОПОВИЧ, яка розповідала школярам про цікаве студентське життя під час навчання.
Разом з нашими гостями гуляли територією Університету, багато фотографувались, говорили, сміялись. Неймовірні емоції від спілкування з учнями зашкалювали!
Щиро дякуємо керівництву школи і неймовірно чудовим старшокласникам, що завітали до нас в Інститут економіки та менеджменту. Продовжуємо активно співпрацювати в освітній сфері! До нових зустрічей!