В гостях у Святопетрівського академічного ліцею

 

Холод, вітер, сніг у квітні? Нас не злякати!

Попри справжню зимову погоду, профорієнтаційна делегація Університету «Україна» вирушила в дорогу — у Святопетрівський академічний ліцей Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області!

Теплу зустріч з одинадцятикласниками закладу провели доцентка Ірина КУТЛІНА та представниця студенстького самоврядування ІЕМ Юлія ПОПОВИЧ.

Вибір майбутньої професії — справа серйозна, тому інсайти про освітні пропозиції та умови вступу до Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», про технології навчання та кар’єрні перспективи викликали велику зацікавленість з боку молоді.

Практичним бонусом для ліцеїстів став дегустаційний семпл, під час якого учні під керівництвом досвідченої педагогині Ірини КУТЛІНОЇ мали змогу відчути себе експертами в оцінці якості та рекламного супроводу окремих продуктів харчування.

Маємо сказати, ліцеїсти Святопетрівського академічного ліцею — просто молодці: активні, допитливі, з блиском в очах і купою запитань! Ми впевнені — серед них багато майбутніх зірок економіки, маркетингу й управління.

Колектив ІЕМ висловлює особисту подяку директору ліцею Сергію ЗАЩИТИНСЬКОМУ та заступниці директора з виховної роботи Світлані ЛОТОЦЬКІЙ за неймовірно теплий прийом і відкритість до співпраці!

Чекаємо вас у стінах нашого Університету!