ВІТАННЯ З НАГОДИ ПОЧАТКУ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

ДОРОГІ СТУДЕНТИ, ВИКЛАДАЧІ ТА ВСЯ УНІВЕРСИТЕТСЬКА РОДИНО!

Щиро вітаю вас з початком 2024-2025 навчального року!

Інститут економіки та менеджменту завжди славився своїми високими стандартами освіти, науковими досягненнями та відданістю кращим академічним традиціям. Це – основа, яка забезпечує нашу спільну мету: виховання компетентних, прогресивних фахівців, здатних не лише відповідати на виклики сьогодення, але й створювати майбутнє.

Однак, ми не повинні зупинятися на досягнутому. Сьогодення вимагає від нас готовності до змін, сміливості у прийнятті рішень та безперервного руху вперед. Наш Інститут продовжує модернізувати свої підходи до освіти та науки, відкривати нові можливості для розвитку й розширення співпраці як на національному, так і на міжнародному рівні.

Впевнена, що кожен з вас зробить свій внесок у спільну справу, а злагоджені командні зусилля приведуть нас до нових висот. Нехай цей навчальний рік стане для нас роком великих можливостей, нових горизонтів та незабутніх перемог!

З повагою,
кандидат економічних наук, доцент,
професор Міжнародної кадрової академії,
членкиня ГО «Українська асоціація маркетингу»,
членкиня ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян»,
членкиня ГО «Прогресильні»,
Директор Інституту економіки та менеджменту
Світлана МАРЧЕНКО