Виїзний День гостинності Інституту економіки та менеджменту в Борівській гімназії Фастівської міської ради Київської області

Невеликий освітній заклад біля зупиночної платформи Білки, що в смт. Борова Фастівського району. Це Борівська гімназія. Так, невеличка, але ж така надзвичайно привітна і затишна! З нами радо вітаються і директорка гімназії Черепінська Мар`яна, і вчителі, і працівники, і учні, і батьки учнів…. Нас чекали, а це дуже приємно і важливо для нас!

Сьогодні, за попередньої домовленості, ми зустрічаємось з учнями 9-ого класу. Їх небагато, але вони дуже гарні, розумні, уважні, креативні!

Отже, виїзний День гостинності розпочато!

Презентували Університет «Україна», Коледж «Освіта», Інститути базової структури, розповідали про наші спеціальності, про можливість продовження навчання по закінченню коледжу, про цікавинки студентського життя, про умови вступу і навчання, відповідали на запитання і учнів і вчителів.

На закінчення нашої зустрічі обговорили з дев`ятикласниками питання здорового харчування, шкідливої для здоров`я молоді їжі і провели майстер-клас «Небезпечні продукти та оцінка їхньої якості», під час якого кожен з учнів відчув себе в ролі експерта, дегустували картопляні чіпси різних торгових марок, оцінювали їх якість і навіть поставили балові оцінки в дегустаційних листочках, вчились читати маркування на упаковці і бути свідомими споживачами. А наостанок подивились рекламні відеоролики і поговорили про підходи виробників до просування своєї продукції.

Чи змогли зацікавити старшокласників, які от-от вийдуть в доросле життя? Чи оберуть вони для подальшого навчання наш Університет «Україна»? Вступна кампанія покаже.

Але ми дуже вдячні за надзвичайно теплий прийом і учням 9-ого класу, і директорці гімназії Мар`яні Юріївні, і соціальному педагогу Наталії Вікторівні, всім, хто долучився до нашого виїзного Дня гостинності!

І ще одна приємна подія цього дня – підписання договору про співпрацю між Борівською гімназією і Університетом «Україна». А це означає, що будемо спільно працювати над новими проєктами для нашої учнівської молоді!