В рамках підготовки до проведення XXIV Міжнародної науково-практичної конференції «Інклюзивне освітнє середовище: проблеми, перспективи та кращі практики», колектив ІЕМ цьогоріч поставив собі амбітну мету – забезпечити підвищення рівня фінансової грамотності з питань економічної інклюзії серед учнівської та студентської молоді.
Місія складна і відповідальна, але, водночас, настільки ж важлива для України!
Саме тому робочою групою ІЕМ, зокрема доценткою кафедри фінансів та обліку Марією ПШЕНИЧНОЮ, було розроблено та проведено авторський відкритий урок у форматі навчального інтерактиву на тему
«ЕКОНОМІЧНА БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ»
, який зібрав одночасно в прямому ефірі 500 слухачів з 8 навчальних закладів Київщини!!!
Школярі та ліцеїсти, їхні вчителі, дирекції закладів освіти, представники районних управлінь освіти, професорсько-викладацький склад ІЕМ – всі на 40 хвилин поринули в світ рівнодоступності та економічної справедливості, безбар’єрності та безмежних можливостей!
ІЕМ дякує управлінням освіти та закладам-партнерам, що долучилися до просвітницького заходу:
Середня загальноосвітня школа №50 Святошинського району м.Києва;
Борівський академічний ліцей Фастівської міської ради Київської області;
Гореницький ліцей Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області;
Переяславський ліцей імені Володимира Мономаха Переяславської міської ради;
Малютянська гімназія Боярської міської ради;
Городище-Пустоварівський ліцей Володарської селищної ради;
Музичанський ліцей Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області;
Опорний заклад освіти «Бишівський анадемічний ліцей» Бишівської сільської ради Фастівського району Київської області.
Цінуємо кожного і кожну! Дякуємо за добрі слова та відгуки! Віримо, що така прогресивна і активна молодь є саме тими агентами змін, за сприяння яких українське суспільство стане більш інклюзивним та РівноЦінним!
