ЗАХІД-РЕКОРДСМЕН З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ІНКЛЮЗІЇ!

В рамках підготовки до проведення XXIV Міжнародної науково-практичної конференції «Інклюзивне освітнє середовище: проблеми, перспективи та кращі практики», колектив ІЕМ цьогоріч поставив собі амбітну мету – забезпечити підвищення рівня фінансової грамотності з питань економічної інклюзії серед учнівської та студентської молоді.

Місія складна і відповідальна, але, водночас, настільки ж важлива для України!

Саме тому робочою групою ІЕМ, зокрема доценткою кафедри фінансів та обліку Марією ПШЕНИЧНОЮ, було розроблено та проведено авторський відкритий урок у форматі навчального інтерактиву на тему «ЕКОНОМІЧНА БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ», який зібрав одночасно в прямому ефірі 500 слухачів з 8 навчальних закладів Київщини!!!

Школярі та ліцеїсти, їхні вчителі, дирекції закладів освіти, представники районних управлінь освіти, професорсько-викладацький склад ІЕМ – всі на 40 хвилин поринули в світ рівнодоступності та економічної справедливості, безбар’єрності та безмежних можливостей!

ІЕМ дякує управлінням освіти та закладам-партнерам, що долучилися до просвітницького заходу:

Середня загальноосвітня школа №50 Святошинського району м.Києва;

Борівський академічний ліцей Фастівської міської ради Київської області;

Гореницький ліцей Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області;

Переяславський ліцей імені Володимира Мономаха Переяславської міської ради;

Малютянська гімназія Боярської міської ради;

Городище-Пустоварівський ліцей Володарської селищної ради;

Музичанський ліцей Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області;

Опорний заклад освіти «Бишівський анадемічний ліцей» Бишівської сільської ради Фастівського району Київської області.

Цінуємо кожного і кожну! Дякуємо за добрі слова та відгуки! Віримо, що така прогресивна і активна молодь є саме тими агентами змін, за сприяння яких українське суспільство стане більш інклюзивним та РівноЦінним!