22 жовтня 2025 року відбулося засідання Науково-методичного об’єднання фінансів, обліку та економіки, на якому обговорили основні напрями розвитку освітнього процесу та наукової діяльності у 2025–2026 н.р.
Навчальний рік уже впевнено набрав обертів, тож фокус зустрічі був на удосконаленні змісту освітніх програм, оновленні методичних матеріалів щодо написання курсових та кваліфіційних робіт і підвищенні якості підготовки здобувачів освіти. Особливу увагу закцентовано на питаннях академічної доброчесності, зокрема викликах цифрового середовища та використання технологій штучного інтелекту у навчанні.
Під час засідання учасники поділилися напрацюваннями, затвердили тематику кваліфікаційних робіт на 2026/2027 н.р. окреслили підходи до формування сучасних навчально-методичних ресурсів і обговорили підготовку до ювілейної XXV Міжнародної науково- практичної конференції «Інклюзивне освітнє середовище: проблеми, перспективи та кращі практики», секція 3 ” Візії інклюзивного майбутнього України: від бізнес – ініціатив до макроекономічної трансформації” .
Засідання стало не лише майданчиком для ухвалення рішень, а й простором для діалогу, де народжуються нові ідеї, що об’єднують викладачів та науковців спільною метою — розвитком якісної, інклюзивної та доброчесної освіти в Україні.
Разом — до нових наукових досягнень, інновацій і змістовних результатів!
Формуємо траєкторію розвитку — тут і зараз!

