«Жодна ідея не виростає у тиші самотності – вона розквітає там, де звучать голоси однодумців».
Саме в такій атмосфері командності, взаємоповаги та плідної співпраці відбулося засідання №1 Вченої ради ІЕМ.
Адміністрація інституту, очільники кафедр, науково-педагогічні працівники та представники студентської спільноти обговорили й ухвалили низку важливих рішень, що визначають розвиток навчально-виховного підрозділу у 2025/2026 н.р.:
Затверджено новий склад Вченої ради та її річний план роботи.
Визначено відповідальних осіб за напрямками діяльності: наукову, виховну, іміджево-профорієнтаційну роботу, роботу з організації дистанційної та мережевої форм навчання.
Обговорено питання акредитації освітніх програм спеціальностей інституту.
Затверджено теми дисертаційних досліджень і призначено наукових керівників здобувачам ступеня PhD.
Окреслено та погоджено нові формати профорієнтаційних заходів.
Проаналізовано хід підготовки колективу до участі в ХХV Міжнародній науково-практичній конференції «Інклюзивне освітнє середовище: проблеми, перспективи та кращі практики».
Водночас приємно констатувати, що окрім стратегічних рішень і планових цілей, сьогоднішнє засідання Вченої ради мало особливо приємну місію – рекомендувати до друку колективну монографію «25 років інклюзивного поступу: фінансово-економічний та управлінський виміри».
Тож, ми не зупиняємось ні на мить та впевнено рухаємось вперед разом!

