Зустріч з учнями Гаврилівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №8

Багато чого не зробиш, поки не вивчишся,

але багато треба зробити, щоб навчитись!

( Конфуцій)

8 травня 2024 року викладачі: д.е.н., професор, завідувач кафедри управління та адміністрування Ростислав Дубас та к.е.н., доцент кафедри управління та адміністрування Марія Самофалова Інституту економіки та менеджменту Університету «Україна» провели профорієнтаційну роботу серед учнів 9 та 11 класів «Гаврилівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» №8.



Спочатку викладачі надали інформацію для 9-х класів, щодо вступу у Фаховий коледж «Освіта» при Університеті «Україна», окресливши всі переваги та перспективи.


Для 11-х класів продемонстровано презентаційний матеріал про Університет «Україна», структурні підрозділи, інститути та наявні спеціальності, окреслено переваги навчання серед інших ЗВО. Учні активно задавали питання щодо механізму вступу, про можливість відвідування днів відкритих дверей, про структуру навчання. Марія Самофалова ознайомила школярів із системою МООDLE, підкресливши
безбар’єрність навчання в Університеті «Україна» – доступна освіта в будь-який регіон країни, в кожну оселю!





Щоб активізувати школярів і показати один із цікавих заходів, що проводиться в ІЕМ на кафедрі управління та адміністрування, викладачі залучили учнів 11 класів до змагання в економічному брейн-рингу. Сформувались команди «Криза» та «Гроші» і почались економічні перегони.



Були проведені конкурси для команд (Економічний кросворд, «Мислитель», «Споживча лінгвістика») так і для вболівальників («Економічні казки», загадки), учні старались вірно відповідати та отримувати максимальні бали.


Завершились економічні перегони перемогою команди «Гроші».


Учні отримали призи: блокноти, ручки, буклети на згадку про Університет «Україна» та активну участь. Дух суперництва згуртував команди та створив жваву атмосферу.


Як кажуть, головне не перемога, а участь!

Дякуємо директору Святославу Катану за можливість зустрічі із здобувачами освіти та заступнику директора з навчально-виховної роботи Людмилі Негоді за чудовий супровід та допомогу в організації школярів.

Зустріч завершилась успішним підписанням договору про співпрацю!


Університет «Україна»- шлях у майбутнє!