В рамках виїзних Днів Гостинності Інституту економіки та менеджменту Університету «Україна» 21 травня 2024 р. викладачі Інституту: завідувач кафедри управління та адміністрування Ростислав ДУБАС і доцент цієї ж кафедри Ірина КУТЛІНА відвідали Музичанський ліцей Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
А в ліцеї нас вже очікували, і це було надзвичайно приємно!!!
Презентували для ліцеїстів наш університет, говорили про умови цьогорічного вступу, про особливості навчання, про практичну підготовку, про можливості працевлаштування, про цікаве студентське життя з учнями 9-11-х класів.
Але це ще не все, тому що ми приїхали в ліцей не з порожніми руками, а з цікавим конкурсом «Український Бренд Майбутнього» для одинадцятикласників та Майстер-класом «Вчуся бути експертом» для ліцеїстів 9-х і 10-х класів.
Треба було бачити, з яким захопленням та ентузіазмом дві команди випускників 11-ого класу створювали свої бренди, шукали напрям спрямування своїх задумів, придумували логотипи і слогани, з яким натхненням презентували свої проєкти. А журі, що складалось з класного керівника та двох учнів, дууууже ретельно оцінювало роботу кожної команди. Додаткові бали для учасників конкурсу заробляли вболівальники, відповідаючи на запитання вікторини «ВСЕ – про ВСЕ». На завершення конкурсу – невеличкі корпоративні подаруночки і для переможців, і для переможених, і для групи підтримки!
А для ліцеїстів 9-10 класів – це перший досвід у сфері експертизи товарів, особливості сенсорної оцінки якості харчових продуктів, заповнення дегустаційних листочків, балова оцінка! Кожен з учасників на коротенький час реально став експертом! І одночасно обговорювали, яку спеціальність обрати, чого треба навчатись, що буде затребуваним на ринку праці у повоєнний час.
По завершенні зустрічі з учнями директор ліцею Лілія КУЦЕНКО підписала договір про співпрацю з Університетом і сказала наступне: «Діти дуже задоволені, їм сподобалось, впевнена, що частина з них буде студентами Університету «Україна».
Виїзний день Гостинності склався надзвичайно вдало і цікаво!
Дякуємо вам, любі старшокласники, за вашу зацікавленість і активну участь в проведених заходах!
Щирі слова вдячності директору Музичанського ліцею Лілії КУЦЕНКО та всім педагогам за запрошення та неймовірно чудовий і теплий прийом!

















