Інститут економіки та менеджменту Університету «Україна» в гостях у старшокласників Борівського академічного ліцею Фастівської міської ради Київської області

5 годин безперервної роботи з учнями 9-11-х класів у Борівському академічному ліцеї!

5 годин цікавого спілкування із старшокласниками!

5 годин, які пролетіли як мить!

Один потік учнів змінювався іншим!

З усіма старшокласниками встигали обговорити багато питань, які є дуже важливими сьогодні для молоді: як змінюються тенденції і вимоги на ринку праці в Україні, фахівці яких професій найближчим часом і в перспективі будуть найбільш затребувані, як обрати саме СВОЮ професію, як готуватись до студентського життя, а далі й до працевлаштування, що очікує молодь в дорослому житті…. І цілий ряд інших актуальних питань.

І, звичайно ж, на початку наших зустрічей ознайомились з Університетом «Україна», його місією, структурою, досягненнями, спеціальностями, можливостями творчого розвитку, навчання за Програмою подвійних дипломів, мобільності студентів…

І для кожного потоку учнів наприкінці нашого спілкування – маленький сюрприз: експертні дослідження порівняльної якості чипсів з дегустацією, які проводили самі учні з нашою ненав`язливою допомогою. Отут було де виявити свої таланти, креативність кожному зі старшокласників!!! Самі учні були і експертами в харчовій галузі, і нашими асистентами, допомагаючи роздавати дегустаційні листочки, стаканчики, серветочки, зразки чипсів, наливати водичку! І робити ще дуже важливі справи – знімати відео, брати у однокласників інтерв`ю, робити фото, демонструвати презентації!

Забагато асистентів не буває! І вони були просто СУПЕР чудовими! Щира вдячність і малесенькі подаруночки кожному з них!

Чудовий день в чудовому ліцеї! І все завдяки директорці ліцею Вікторії БІЛОДІД, заступниці директорки з навчально-виховної роботи Оксані ТИМЧЕНКО, класним керівникам, всім, хто радо приймав нас!

Дякуємо вам ЩИРО! Дякуємо за теплий прийом, за надану можливість поспілкуватись з учнівською молоддю, за підтримку!

І це ще не все! Підписано договір про співпрацю в освітній галузі між Борівським академічним ліцеєм Фастівської міської ради Київської області та Університетом «Україна»!

От тепер вже все! Ні, ще не все! Тому що це – тільки початок продовження нашої плідної співпраці, адже чимало випускників ліцею і навчались і продовжують навчатись в Університеті «Україна»!

Чи втомилась? Адже 5 годин – це немало! Ні, не втомилась! Емоції зашкалюють!!!